0216 684 00 03 EN
X
KAPAT

SİTE YÖNETİMİ

YAŞAM ALANLARI İÇİN PROFESYONEL HİZMET

YAŞAMIN TADINI ÇIKARIN

CALDIVA toplu yapılar, siteler ve karma yapıların idari yönetim, finans ve muhasebe yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, temizlik, özel güvenlik, teknik bakım, havuz bakımı, bahçe bakımı, danışma ve resepsiyon, haşere ile mücadele hizmetlerini doğrudan kendi kaynakları ile bütünleşik olarak temin eder ve yönetir.

Toplu yapı ve sitelerin kendilerine özgü koşullarına uygun bir faydalı model geliştirir ve bu model içerisinde kendi yerini tayin ederek, tüm yönetim hizmetlerini işveren tarafından belirlenen sınırlar dahilinde inisiyatif kullanarak profesyonel site yönetim hizmeti sağlar.

FİNANSAL
YÖNETİMİ

FAALİYET
RAPORLARI

HUKUKSAL
HİZMETLER

PROJE
YÖNETİMİ

DENETİM
HİZMETLERİ

START-UP
HİZMETİ

TEKNOLOJİ KULLANIMI

CALDIVA yönetim sektöründeki ihtiyaçları tespit ederek kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu akıllı ve 3. parti özel yazılımlarla son kullanıcıya kolay erişim imkanları sunarak müşterilerine, hızlı ve çözüme yönelik hizmetleriyle her an olup bitenden haberdar ederek ana faaliyetine rahatlıkla ve güvenle odaklanmasına yardımcı olur.

Klasik yaklaşımın aksine her proje için profesyonel ekibimiz tarafından özenle tasarlanan içerikler kullanıcılara sunulur, kullanıcılar kendilerine ait şifreleri ile elektronik ortamda tüm verilere ulaşım imkanı bulur ve takibini sağlar, Toplu sms ve e-posta servisi ile önemli gelişmeler anlık olarak sms ile kullanıcılara iletilir ve takibi yapılarak eksik bilgilendirmelerin önüne geçilir.SON KULLANICI
ERİŞİMİ

ACİL EYLEM
PLANLARI

SMS
SERVİSİ

E-POSTA
SERVİSİ

DUYURU
PANELİ

CALDESK
MERKEZ

İLAVE HİZMETLER

Site Yönetimi hizmetimizi talep ettiğinizde aşağıdaki hizmetleri isteğe bağlı olarak seçebilir veya ilave hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

TEKNİK BAKIM
HİZMETİ

HAVUZ BAKIM
HİZMETİ

TEMİZLİK
HİZMETİ

BAHÇE BAKIM
HİZMETİ

ÖZEL GÜVENLİK
HİZMETİ

YÖNETİM PLANI
YAŞAM REHBERİ

PROJE YATIRIM
DANIŞMANLIĞI

GÜVENLİ YAŞAM
ALANLARI