0216 684 00 03 EN
X
KAPAT

ENTEGRE TESİS YÖNETİMİ

KURUMSAL ALANLAR İÇİN PROFESYONEL HİZMET

ZAMANI DOĞRU KULLANIN

CALDIVA endüstriyel tesisler, hastaneler, ofisler, bankalar, okullar ve eğitim kampüsleri gibi tesislerin temizlik, özel güvenlik, teknik bakım, havuz bakımı, bahçe bakımı, danışma ve resepsiyon, haşere ile mücadele hizmetlerini doğrudan kendi kaynakları ile temin etmektedir. Ayrıca, harici kaynaklarla temin edilen hizmetlerin yönetimini sağlar.

Kurumsal şirketlerin üretim ve ofis alanlarının tüm servis hizmetlerinin temini ve yönetimini, tesis yönetimi hizmeti disiplini ile tedarik eder.

FİNANSAL
YÖNETİMİ

FAALİYET
RAPORLARI

HUKUKSAL
HİZMETLER

PROJE
YÖNETİMİ

DENETİM
HİZMETLERİ

ÇALIŞMA ALANI
YÖNETİMİ

TEKNOLOJİK YAPI

CALDIVA yönetim sektöründeki ihtiyaçları tespit ederek kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu akıllı ve 3.parti özel yazılımlarla son kullanıcıya kolay erişim imkanları sunar. Klasik yaklaşımın aksine her proje için profesyonel ekibimiz tarafından özenle tasarlanan içerikler sunulmaktadır.

Müşterilerimiz, hızlı ve çözüme yönelik hizmetlerimizle her an olup bitenden haberdar olarak ana faaliyetine rahatlıkla ve güvenle odaklanabilir.


SON KULLANICI
ERİŞİMİ

ACİL EYLEM
PLANLARI

SMS
SERVİSİ

E-POSTA
SERVİSİ

DUYURU
PANELİ

CALDESK
MERKEZ

SERVİS HİZMETLERİ

Endürstriyel Tesis Yönetimi hizmetimizi talep ettiğinizde aşağıdaki hizmetleri isteğe bağlı olarak seçebilir veya ilave hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

TEKNİK BAKIM
HİZMETİ

HAVUZ BAKIM
HİZMETİ

TEMİZLİK
HİZMETİ

BAHÇE BAKIM
HİZMETİ

ÖZEL GÜVENLİK
HİZMETİ

RESEPSİYON
HİZMETİ

BORDROLAMA
HİZMETİ

KURUMSAL İLETİŞİM
HİZMETİ

İLAVE
HİZMETLER