SİTE YÖNETİMİ

LENS İSTANBUL

SİTENİZ HAKKINDA YAYIN KAYNAĞI


DUYURU LİSTELE

MESAJIM VAR!

YAŞAM REHBERİ

DİĞER İÇERİK
Lütfen görüntülemek istediğiniz duyuruyu seçin, duyuruya ait görseli ve dosya/detayı inceleyin.
TAM GÖRÜNTÜLE

Lens İstanbul sitemiz bir toplu yaşam alanıdır. Bu sebeple, siz bina sakinlerinin yaşam kalitesinin, huzurunun ve konforunun sürekliliği için ortak yaşam kuralları bulunmaktadır.

 

1. Tasmasız olarak gezdirilen evcil hayvanlar, diğer site sakinlerini rahatsız etmekte olup, söz konusu evcil hayvanlar tasmasız gezdirilmesi yasaktır.

 

2. Evcil hayvanların oluşturduğu atıkların, sahibi tarafından poşetle toplanarak ağzı kapalı bir şekilde çöpe atılmalıdır.

 

3. Evcil hayvanlar bakımını üstlenen site sakinlerimizin, ilgili evcil hayvanına ait aşı ve kayıt belgelerinin yönetime bildirilmesi kanunen zorunludur.

 

4. Evcil hayvanların gürültü yapması, ilgili evcil hayvan sahibi tarafından engellenmelidir.

TAM GÖRÜNTÜLE

Sitemizde taşınma ve tadilat prosedürleri gereğince;


1. Siteye taşınan kişilerin, 1774 Numaralı kimlik bildirme kanunu gereğince site yönetimine gelerek daire bildirim formu doldurmaları gerekmektedir.

2. Site içine veya site dışına taşınılması veya tadilat yapılması durumunda 3 gün önceden site yönetimine bilgi verilmesi gerekmektedir.

3. Site dışına taşınılması durumunda site yönetimine bağlı muhasebe biriminden borcu yoktur belgesinin alınması gerekmektedir. Site Yönetiminin onayı alınmadan taşınmaya çalışılması durumunda güvenlik birimi tarafından çıkış yapılmasına müsaade edilmeyecektir.

 

Taşınma ve tadilat programınızda mağduriyet yaşamamanız için belirtilen gün, saat ve genel kurallara uymanızı rica ederiz.

 

Taşınma ve tadilatlarla ilgili tarih / saat tablosunu incelemek görsele tıklayın

 

Ortak yaşam kurallarına uyacağınız için şimdiden teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

TAM GÖRÜNTÜLE

Lens İstanbul Sitemiz bir toplu yaşam alanıdır. Bu sebeple, siz bina sakinlerinin yaşam kalitesinin, huzurunun ve konforunun sürekliliği için ortak yaşam kuralları bulunmaktadır.

 

1. Yayılan duman ve koku nedeniyle sitemiz sınırları içerisinde ve balkonlarda mangal yapmak yasaktır.

 

2. Balkon ve pencerelerden çöp, eşya vb. atılması veya halı, kilim, eşya vb. silkelenmesinden dolayı yoğun olarak şikayet alınmaktadır.

 

3. Cam ve balkonlardan aşağı atılan sigara izmaritleri AVM alanında yangın tehlikesi ve maddi hasarlara sebep olabilmektedir.

 

4. Kaza ve yaralanmalara karşı rüzgardan uçabilecek her türlü şemsiye, saksı, çamaşır askısı vb. eşyalar balkona konmamalıdır.

TAM GÖRÜNTÜLE

Ayedaş tarafından yapılacak olan bakım çalışması nedeniyle sitemizde 28.08.2020 Cuma günü 09:00 - 18:00 saatleri arasında elektrik kesintisi meydana gelecektir.

TAM GÖRÜNTÜLE

Cam ve balkonlardan aşağı atılan sigara izmaritlerinin AVM alanında yangın tehlikesi ve maddi hasarlara neden olduğunu bildirir, bu konuda gerekli hassasiyet ve özeni göstermenizi önemle rica ederiz.

TAM GÖRÜNTÜLE

Balkonların su dökülerek yıkanması nedeniyle oluşan kirli ve atık sular balkon eşiklerinden taşarak alt kattaki dairelere sızmaktadır. Balkonların, diğer site sakinlerine rahatsızlık vermeyecek şekilde ıslak paspas ile temizlenmesi konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.


Göstereceğini hassasiyet için teşekkür ederiz.

TAM GÖRÜNTÜLE

Lensistanbul Sitemizin genel dış görünümünün bütünlüğü gereği balkonlarınızda bulunan seperatörlere yalnızca yapay duvar çimi uygulaması yapılmalı, farklı renklerde kaplamalar tercih edilmemelidir.

 

Balkon korkuluklarına asılan çiçekler ise güvenlik nedeniyle balkon korkuluklarınızın dış kısımlarına değil, balkon içlerine bakan cephelerine dönük olacak şekilde asılmalıdır.

TAM GÖRÜNTÜLE

Balkon ve pencerelerden çöp, sigara izmariti, eşya vb. atılması veya halı, kilim, çarşaf, eşya vb. silkelenmesinden dolayı son zamanlarda yoğun olarak şikayet alınmaktadır. Sitemizde cam ve balkonlardan halı, kilim, çarşaf, eşya vb. silkelemek yasaktır.

 

Lens İstanbul sitemiz bir toplu yaşam alanıdır. Bu sebeple, siz daire sakinlerinin yaşam kalitesinin, huzurunun ve konforunun sürekliliği için ortak yaşam kurallarına uyacağınız, gerekli anlayışı ve özeni göstereceğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

TAM GÖRÜNTÜLE

İçişleri bakanlığı tarafından normalleşme süreci ile ilgili kamusal alanlarda yaşamı düzenleyen kurallar ve sitemizin sosyal tesislerinin mevcut koşulları dikkate alınarak çalışma dosyası hazırlanmıştır.

 

Sitenizde yüzme havuzu mevcutsa lütfen dosya ekinden klavuzu edininiz.

TAM GÖRÜNTÜLE

İçişleri bakanlığı tarafından normalleşme süreci ile ilgili kamusal alanlarda yaşamı düzenleyen kurallar ve sitemizin sosyal tesislerinin mevcut koşulları dikkate alınarak çalışma dosyası hazırlanmıştır.

 

Sitenizde spor salonu mevcutsa lütfen dosya ekinden klavuzu edininiz.

DAHA FAZLA GÖRÜNTÜLE +10